Top

adammamok.pl – o biznesie z ludzką twarzą

Adam Mamok, Dyrektor Zarządzający Essilor Polonia, zyskał własną przestrzeń internetową do dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami, nie tylko biznesowymi. Za uruchomienie strony adammamok.pl oraz jej obsługę odpowiedzialna jest agencja PR Hanami Communications, natomiast to sam Adam Mamok dostarcza regularnie indywidualnej treści do publikacji.


W przestrzeni internetowej potrzebne są miejsca, w których zarówno doświadczeni menedżerowie, jak i młode osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową, znajdą praktyczne i wartościowe informacje. Adam Mamok, posiadający prawie 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu, ma bardzo praktyczne i nowoczesne spojrzenie na biznes, które przybliża czytelnikom na stronie adammamok.pl. Jest ono o tyle ciekawe, że wielokrotnie podkreślał zależność jakościowego biznesu od czynnika ludzkiego – z jego perspektywy to człowiek jest najważniejszy w rozwijaniu każdej branży i każdego przedsięwzięcia.

Czerpanie z doświadczeń wieloletniego Dyrektora Zarządzającego, ale i człowieka o niezliczonych zainteresowaniach, jest z pewnością wartością dodatnią w dobie przesycenia informacyjnego. Adam Mamok, obserwując rynek oraz uczestnicząc w nim aktywnie, z pasją opisuje własne przemyślenia. Jak sam przyznaje:

Blog adammamok.pl powstał z chęci dzielenia się moim doświadczeniem biznesowym, a także inspirowaniem innych osób oraz bycia inspirowanym. Obecnie w zalewie informacji ciężko wyłowić te istotne i wartościowe. Chcę pokazać, że każdy z nas, aby móc pełnić swoje role liderów, szefów, menedżerów, czy prezesów musi być wielowymiarowy i w świadomy sposób kierować swoim życiem. Moim celem jest także dotarcie do młodszych osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie.

Za zaprojektowanie i uruchomienie bloga oraz jego bieżącą obsługę odpowiada Hanami Communications. Treść z kolei będzie regularnie tworzona przez Adama Mamoka, który już ma plan na kolejne publikacje, pojawiające się na stronie:

Będę pisał o zarządzaniu,  przywództwie, psychologii, motywacji, podróżach oraz pasjach. Będę również pokazywał wiele spraw przez pryzmat branży optycznej, która ze względu na moje stanowisko Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu w firmie Essilor jest mi bardzo bliska.

Projekt w kolejnych miesiącach będzie rozwijany i poszerzany m.in. o treści wideo, publikowane na dedykowanym kanale i promowane w social media.