Top
W 2002 roku Essilor uruchomił w Warszawie swoje docelowo najnowocześniejsze i największe ​laboratori​um​ w ​Europie – Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o., w skrócie EOLP.
O solidnej, wypracowanej pozycji na rynku optycznym świadczy skala i różnorodność aktywności w ramach laboratorium EOLP – obok produkcji ​najbardziej zaawansowanych technologicznie soczewek okularowych dla klientów z całej Europy​, EOLP to także największa szlifiernia i montownia okularowa w Europ​ie​ oraz Centrum Dystrybucyjne obsługujące kilka kontynentów.
Dziś Essilor Optical Laboratory Polska​ to prawie 550 osób, którzy przy dużym wysiłku lecz z niezwykłą pasją przyczyniają się do realizacji misji firmy​, czyli poprawy jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia. Atmosfera pracy, system szkoleń, a zwłaszcza troska o właściwą motywację pracowników sprawia, iż zatrudnienie w EOLP uważane jest za prestiżowe. Stworzone tutaj warunki pracy pozwalają stymulować rozwój pracowników oraz przyciągać zarówno specjalistów, jak i ludzi z niewielkim doświadczeniem, ​za to​ z dużym potencjałem.

Lokalizacja