Top

Grupa Essilor podjęła współpracę z Hanami Communications

Polska Grupa, składająca się z firm: Essilor Polonia Sp. z o.o., JZO S.A., JAI KUDO Polska Sp. z o.o. oraz Essilor Optical Laboratory Poland Sp. z o.o., podjęła współpracę w zakresie PR z agencją Hanami Communications.


W ramach kooperacji prowadzone są rozliczne działania, mające na celu przygotowanie oraz wdrożenie najlepszej komunikacji z przedstawicielami branży, ale i finalnymi odbiorcami produktów, czyli konsumentami. Hanami Communications ponadto wspiera Grupę Essilor w prowadzeniu projektów z zakresu CSR oraz tych, które są nastawione na rozwijanie branży i odpowiedzialne uczestnictwo Grupy w kształtowaniu dobrych praktyk rynkowych. Wykorzystywane są do tego zarówno kanały offlinowe, jak i online – w tym celu m.in. została stworzona w ramach współpracy oficjalna strona www.grupaessilor.pl . Agencja zadba dodatkowo o komunikację kanałami SM, nie zapominając jednocześnie o tradycyjnych media relations.

Za działania ze strony Hanami Communications odpowiada Joanna Maciejewicz wspierana przez Jerzego Ciszewskiego i jego wieloletnią praktykę w zakresie public relations. Ponadto Ciszewski zajmie się doradztwem komunikacyjnym dla zarządu Grupy. Współpraca Hanami Communications z Grupą Essilor rozpoczęta została na początku bieżącego roku.