Top
 

Prawie 170 lat historii poprawiania widzenia

W tym czasie dokonaliśmy wielu odkryć i wprowadziliśmy wiele innowacji, dzięki którym nasi klienci widzą świat wyraźniej.

Pomimo, że Grupa Essilor istnieje od 1972 roku, jej początki sięgają XIX wieku. Ta długa historia, ukształtowana przez największe osiągnięcia technologiczne, jest również siłą kultury firmy, na której zbudowaliśmy wartości i wyjątkowy cel: by pomóc każdemu widzieć lepiej.

UNIKALNA PRZYGODA CZŁOWIEKA, PRZEMYSŁU I BIZNESU

 

Essilor to wynik prawie 170 lat unikalnej przygody człowieka, przemysłu i biznesu. Opisuje ona transformację rzemieślniczego zakładu wytwarzającego okulary, utworzonego w Paryżu w 1849 i szybko rozszerzającego działalność na cały region Meuse, w Grupę 61 000 ludzi na całym świecie. Nasza historia jest zbudowana na silnych fundamentach kultury firmy Essilor: innowacjach, partnerstwie, międzynarodowej otwartości, duchu przedsiębiorczości i ludzkich wartościach.

Więcej

DZIEDZICTWO
NA PRZYSZŁOŚĆ

 

Swoje dziedzictwo Essilor postrzega jako źródło, z którego należy czerpać, planując dalsze działania. Grupa czuje się zobowiązana do zachowania i dzielenia się świadectwami swojej wyjątkowej historii w dziedzinie optyki okularowej.

Więcej