Top

Kontakt

Dane Kontaktowe

Napisz do nas, a postaramy się udzielić odpowiedzi możliwie jak najszybciej. Jeśli chcesz się skontaktować z którąś ze spółek Grupy Essilor, w tytule wiadomości zamieść jej nazwę.

info@grupaessilor.pl

Warszawa

Wyślij wiadomość

Pozostańmy w kontakcie.

  Administratorem danych osobowych jest Essilor Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 03-236, ul. Annopol 3.

  Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem iod@essilor.pl

  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zamieszczone przez Państwa w formularzu kontaktowym, na podstawie realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. w celach informacyjnych dotyczących naszych usług bądź produktów, art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

  Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do obsługi zapytania.

  Podanie danych osobowych jest niezbędne do obsługi Państwa zapytania, a ich niepodanie uniemożliwi dzielenie odpowiedzi.

  Dane osobowe będą ujawniane zewnętrznym podmiotom, w tym w szczególności dostawcom odpowiedzialnym za obsługę systemów informatycznych i agencjom marketingowym.

  Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Ponadto przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.