Top

NASZE WIODĄCE MARKI

ESSILOR

Essilor to światowy lider w soczewkach korekcyjnych. Jego międzynarodowa obecność, a zarazem dobra znajomość lokalnych rynków umożliwia marce dostosowanie się do potrzeb konsumentów z całego świata.

VARILUX®

Soczewki progresywne zaprojektowane zgodnie z fizjologią prezbiopów – rezultat innowacyjnych technologii stworzonych przez ponad 500 badaczy.

JZO

Soczewki progresywne wysokiej jakości oferowane w różnych konstrukcjach, również z pełną personalizacją.

HYPERVIEW

Spersonalizowane soczewki progresywne nowej generacji produkowane przez firmę Jai Kudo.

CRIZAL®

Wynaleziona przez Essilor, marka Crizal® oferuje pełną gamę wysokiej jakości powłok antyrefleksyjnych, dopasowanych do codziennego życia użytkowników.

PREVENCIA®

We współpracy z Vision Institute we Francji, powstała Crizal® Prevencia® – kategoria prewencyjnych soczewek oferujących pełną ochronę przed szkodliwym działaniem światła niebieskofioletowego.

EYEZEN™

Eyezen™ to nowa kategoria soczewek, sztandarowa innowacja firmy Essilor, która została zaprojektowana do życia w cyfrowej rzeczywistości, aby relaksować i chronić oczy podczas korzystania z ekranów.

XPERIO®

Wprowadzone na rynek w 2009 roku w USA, soczewki polaryzacyjne Xperio® eliminują odbicia, oferując niezrównane komfort i jakość widzenia.

OPTIFOG®

Soczewki Optifog® zapewniają widzenie wolne od zaparowania, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się codziennymi aktywnościami i najwyższym komfortem widzenia.

TRANSITIONS®

Transitions®, soczewki adaptujące się, są przeznaczone do codziennego noszenia i zaprojektowane, by pomóc Ci zobaczyć życie w najlepszym świetle.

JAIKUDO

Kolekcja wyjątkowych opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych. W jej skład wchodzą ekskluzywne grupy opraw: Handmade, Made in UE, Acetat, Flexy Visiottica, 1 of 50.

NIKA

NIKA