Top

NASZE WIODĄCE MARKI

ESSILOR

Światowy lider w soczewkach korekcyjnych. Międzynarodowa obecność i znajomość lokalnych rynków umożliwia marce dostosowanie się do potrzeb konsumentów z całego świata.

JZO

Soczewki okularowe wysokiej jakości oferowane w różnych konstrukcjach, również z pełną personalizacją.

JAI KUDO

Producent oraz dystrybutor soczewek oraz opraw okularowych. W ofercie posiada w pełni spersonalizowane produkty takie jak soczewki progresywne, a także najlepszej jakości powłoki łatwo czyszczące.

HYPERVIEW

Spersonalizowane soczewki progresywne nowej generacji produkowane przez firmę JAI KUDO.

CRIZAL®

Wynaleziona przez Essilor, marka Crizal® oferuje pełną gamę wysokiej jakości powłok antyrefleksyjnych, dopasowanych do codziennego życia użytkowników.

PREVENCIA®

We współpracy z Vision Institute we Francji, powstała Crizal® Prevencia® – kategoria prewencyjnych soczewek oferujących pełną ochronę przed szkodliwym działaniem światła niebieskofioletowego.

EYEZEN™

Eyezen™ to nowa kategoria soczewek, sztandarowa innowacja firmy Essilor, która została zaprojektowana do życia w cyfrowej rzeczywistości, aby relaksować i chronić oczy podczas korzystania z ekranów.

XPERIO®

Wprowadzone na rynek w 2009 roku w USA, soczewki polaryzacyjne Xperio® eliminują odbicia, oferując niezrównane komfort i jakość widzenia.

OPTIFOG®

Soczewki Optifog® zapewniają widzenie wolne od zaparowania, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się codziennymi aktywnościami i najwyższym komfortem widzenia.

TRANSITIONS®

Transitions®, soczewki adaptujące się, są przeznaczone do codziennego noszenia i zaprojektowane, by pomóc Ci zobaczyć życie w najlepszym świetle.

VARILUX®

Soczewki progresywne zaprojektowane zgodnie z fizjologią prezbiopów – rezultat innowacyjnych technologii stworzonych przez ponad 500 badaczy.

JAI KUDO EYEWEAR

Ekskluzywna linia opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych. W jej skład wchodzą kolekcje: HANDMADE, JAI KUDO, JK, JAI KUDO SUN.

Intuitiv® Plus

Jedyna soczewka progresywna dostosowana do postawy osób praworęcznych i leworęcznych produkowana przez firmę JZO.