Top
 

Innowacje dla lepszego widzenia

Korekcja, ochrona i zapobieganie chorobom oczu

Innowacyjność była strategicznym obszarem działań od samego początku istnienia Grupy Essilor. W odpowiedzi na rozwój w dziedzinie ochrony wzroku, nasze badania skupiają się na zrozumieniu potrzeb wszystkich konsumentów i specjalistów ochrony wzroku w trzech obszarach: korekcji, ochronie i zapobieganiu chorobom oczu.

Innowacje

Grupy Essilor

“Soczewka okularowa to produkt technologiczny. Ciągłe wprowadzanie innowacji jest  dla nas kluczowe. Słaby wzrok jest jednym z głównych „upośledzeń” populacji na świecie, a rozwiązania istnieją. Wciąż możemy poprawiać istniejące rozwiązania i przede wszystkim spełniać potrzeby związane z rozwojem cywilizacyjnym i zmianami trybu życia”.

 

Jean Carrier
Chief Operating Officer

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA GRUPY

Kluczem strategii rozwoju są innowacje. Leżą one u podstaw każdego działania podejmowanego przez Grupę i przybierają różne formy, łącząc technologię i wiedzę dotyczącą potrzeb konsumentów.

MODEL INNOWACJI OTWARTY NA ŚWIAT

Otwarty i multidyscyplinarny zespół Badań i Rozwoju Grupy Essilor odzwierciedla obecny świat – działa we współpracy i kreatywnie jako sieć, aby stymulować innowacje.

NAPĘDZAMY TWORZENIE INNOWACJI

Historia Grupy Essilor obfituje w innowacje, które zawsze miały na celu korekcję i ochronę wzroku. Te innowacje umożliwiają Grupie dalszy postęp w realizacji swej misji poprawiania widzenia.