Top
 

Pomoc dla 2,5 miliarda ludzi

Każdy z nas zasługuje na prawidłowe widzenie. Właśnie dlatego chcemy pomagać ludziom widzieć świat wyraźniej.

Jedna trzecia populacji na świecie ma nieskorygowaną wadę wzroku. Grupa Essilor, zmagając się z problemem powszechnie niezidentyfikowanego kryzysu związanego z widzeniem, współpracuje ze swoimi partnerami, wdrażając różnorodne modele biznesowe oraz prowadząc inicjatywy non-profit, aby w przyszłości każdy mógł widzieć wyraźnie i żyć lepiej.

“Mamy silne zespoły oraz parterów na całym świecie, którzy badają, jak najefektywniej możemy dotrzeć do 2,5 miliarda ludzi cierpiących z powodu słabego widzenia. Nasze wysiłki są podzielone na 3 główne obszary: zwiększanie świadomości, jak ważny jest dobry wzrok, wdrażanie inkluzywnych modeli biznesowych, oraz napędzanie działalności filantropijnej.”

 

Jayanth Bhuvaraghan
Chief Mission Officer

ZWIĘKSZANIE ŚWIADOMOŚCI SPOŁECZEŃSTWA

To, jak ważne jest zdrowe widzenie, nie jest powszechnie wiadome. Informacje napędzają wzrost świadomości ogółu ludzkiej populacji.

WDRAŻANIE INKLUZYWNYCH MODELI BIZNESOWYCH

Luka między ludźmi i dostępem do korekcji wzroku jest czasem nie do pokonania. Aby zredukować tę lukę, wdrażamy innowacyjne rozwiązania.

ROZWIJANIE FILANTROPIJNYCH INICJATYW

Aby zapewnić każdemu stały dostęp do wzrokowej opieki medycznej, Grupa Essilor jest zaangażowana w lokalne i globalne inicjatywy filantropijne.