Top
 

Poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, który pozwala nam poznawać, dostrzegać i obserwować świat.

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów wpływający na nasze samopoczucie oraz na jakość naszego życia. Kiedy widzimy dobrze, możemy uczyć się, pracować i uczestniczyć w życiu otaczającego nas świata. Grupa Essilor zgodnie z tą zasadą już od 170 lat realizuje swoją misję, którą jest poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia.

GLOBALNY PROBLEM ZDROWOTNY

Wzrok jest powszechnie postrzegany jako najważniejszy zmysł człowieka. Problemy wzrokowe mają ogromny wpływ społeczno-ekonomiczny na życie miliardów ludzi na całym świecie oraz funkcjonowanie społeczeństw.

misja

WYMAGAJĄCA
ORAZ INSPIRUJĄCA MISJA

Grupa Essilor, jako długoletni światowy lider w optyce okularowej, jest skoncentrowana na wprowadzaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań problemów wzrokowych, które pomagają korygować i chronić widzenie 7,4 miliardów ludzi na całym świecie. Motorem wszystkich działań, podejmowanych przez pracowników Grupy Essilor na całym świecie, jest realizacja misji, którą jest poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia, a także poszanowanie zasad i wartości, które wykształciły się w Grupie podczas 170 lat działalności.

 

Nasza misja jednoczy 64 000 naszych pracowników na całym świecie, definiuje naszą strategię i motywuje nas do tworzenia innowacji.

REALIZUJEMY NASZĄ MISJĘ,
ABY KAŻDY MÓGŁ WIDZIEĆ WYRAŹNIE

Dzięki naszym inwestycjom w badania i rozwój, innowacyjności oraz obecności na 5 kontynentach już około 1 miliarda osób może korzystać z naszych produktów. Nadal jednak wiele osób pozostaje bez korekcji, mimo że jej potrzebują. Przyczynami takiego stanu rzeczy są często brak świadomości lub brak dostępu do specjalistów.

 

Ponadto, zmiany demograficzne, takie jak urbanizacja, która wpływa na rozwój krótkowzroczności, czy życie w cyfrowej rzeczywistości, które zwiększa ryzyko zachorowania na choroby wzroku, wpływają wciąż na zmieniające się potrzeby konsumentów, co z kolei wymaga badań i innowacji. Nasz globalny zespół każdego dnia poszukuje nowych pomysłów i rozwiązań w myśl realizacji naszej misji, którą jest poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia – wszędzie i dla każdego.

ZOBACZ WIĘCEJ:

INNOWACJE DLA LEPSZEGO WIDZENIA

POMOC DLA 2,5 MILIARDA LUDZI

Grupa Essilor