Top
 

O Essilor

Każde działanie, jakie podejmujemy, determinuje nasza misja, wyrażona w słowach „poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia”.

Grupa Essilor wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie ochrony i korekcji wzroku do projektowania, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości produktów i usług za pomocą innowacyjnych modeli biznesowych. Obecnie zapewnia rozwiązania korygujące wzrok i chroniące oczy 7,4 miliarda ludzi na świecie.

NASZA MISJA: POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA POPRZEZ POPRAWĘ WIDZENIA

7,4 miliarda ludzi na świecie powinno dbać o swoje oczy i chronić je. 4,6 miliarda osób potrzebuje korekcji, spośród których 2,5 miliarda jej nie posiada. Właśnie dlatego, aby sprostać temu wyzwaniu, koncertujemy się na zapewnianiu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb wzrokowych.

NASZA WIEDZA SŁUŻY ZAPEWNIANIU DOBREGO WIDZENIA

Przez 170 lat Grupa Essilor wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie ochrony i korekcji wzroku do projektowania, produkcji i dystrybucji soczewek okularowych i sprzętu optycznego..

 

Obecnie Grupa Essilor jest liderem na rynku optycznym, który zapewnia rozwiązania postrzegane przez specjalistów oraz użytkowników jako wzorcowe w korygowaniu, ochronie i zapobieganiu problemom wzrokowym. Dzięki markom takim jak Varilux® czy Xperio® jesteśmy aktywni we wszystkich obszarach korekcji wzroku, od okularów korekcyjnych, przez przeciwsłoneczne, aż do urządzeń optycznych.

INNOWACJE NAPĘDZAJĄ
NASZ ROZWÓJ

 

Innowacje nieustannie wpływają na  nasz rozwój. Co roku Grupa Essilor inwestuje ponad 200 milionów euro  w badania i innowacje po to, aby spełniać potrzeby konsumentów na całym świecie.

U podstaw naszej siły leży również strategia partnerstwa, która pozwala nam rozwijać się na wszystkich kontynentach. Dzięki temu możemy skuteczniej reagować na wyzwania w teraźniejszości i przyszłości, takie jak: progresja krótkowzroczności, starzenie się wzroku, problemy wzrokowe związane z korzystaniem z urządzeń cyfrowych. Współpracując z naszymi partnerami dzieląc wspólne zasady i wartości, tworzymy  solidny fundament rozwoju Grupy Essilor.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Strategia

Zasady i wartości

Misja