Top

Stabilność i różnorodność łańcucha dostaw Grupy Essilor

Stabilność i różnorodność łańcucha dostaw Grupy Essilor

Warszawa, 20.03.2020 r.

 

Stabilność i różnorodność łańcucha dostaw Grupy Essilor silnym wsparciem dla polskich optyków

 

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

wszyscy z troską obserwujemy, jak coraz szersze kręgi zatacza zagrożenie epidemią koronawirusa zarówno w naszym kraju jak i w skali międzynarodowej. Dlatego w imieniu całej Grupy Essilor i wszystkich spółek – Essilor Polonia, JZO oraz Jai Kudo – pragniemy przede wszystkim życzyć zdrowia Państwu, Państwa Bliskim i pracownikom.

 

W obliczu zagrożenia szczególnego znaczenia nabierają takie wartości jak odpowiedzialność, współpraca i rzetelność. Mamy świadomość jak wielkim wyzwaniem jest dla Państwa obecna sytuacja, dlatego dokładamy starań, żeby tak jak dotychczas być partnerem, na którym zawsze mogą Państwo polegać. W tym trudnym dla wszystkich czasie nasze wysiłki koncentrują się na tym, aby niezmiennie móc zapewniać Państwu dostęp do naszych produktów i zabezpieczyć system dostaw.

 

Jesteśmy, działamy i wspieramy się wzajemnie dalej!

 

Jako organizacja jesteśmy dobrze przygotowani do sprostania tym wyzwaniom. Każdego dnia 67 tys. pracowników Grupy Essilor w 70 krajach świata realizuje naszą misję, jaką jest „Poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia”. Dzięki odpowiedniemu zapleczu logistycznemu, zróżnicowanemu łańcuchowi dostaw oraz poczynionym odpowiednio wcześniej inwestycjom możemy na bieżąco realizować napływające do nas Państwa zamówienia.

 

Dokładamy również starań, aby zabezpieczyć naszych pracowników, którzy na co dzień wkładają tak wiele wysiłku w zapewnienie Państwu ciągłości dostaw. W trosce o ich zdrowie i bezpieczeństwo wdrożyliśmy niezbędne środki ostrożności i program profilaktyczny w zgodzie z wytycznymi polskiego Głównego Inspektora Sanitarnego, jak również międzynarodowymi, opracowanymi przez sztab ekspertów Grupy Essilor w Paryżu.

 

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z Państwa Przedstawicielami Regionalnymi lub Biurem Obsługi Klienta, którzy chętnie udzielą na nie odpowiedzi.

 

Z poważaniem

 

Adam Mamok Adam Flieger Łukasz Ruta Mariusz Machnikowski Artur Obuchowski
Prezes Grupy Essilor Polska, Litwa, Łotwa, Estonia Dyrektor Handlowy, Członek Zarządu Essilor Polonia District Manager, p.o. Dyrektor Handlowy JZO Manager Działu Logistyki, p.o. Dyrektor Operacyjny JZO Dyrektor Zarządzający JAI KUDO