Top
 

Strategia

Aby móc zapewnić każdemu właściwe widzenie, potrzebny jest nieustanny rozwój. Ukierunkowane działania pozwalają na realizację najważniejszych celów.

U podstaw naszej strategii leży realizacja naszej misji – pragniemy zapewnić każdemu na całym świecie dostęp do dobrego widzenia. Rozszerzyliśmy obszar naszych działań, aby w lepszy sposób pokonywać wyzwania i przyspieszać rozwój Grupy Essilor, szczególnie w zakresie okularów przeciwsłonecznych i ochrony wzroku, cały czas rozwijając naszą podstawową działalność. Innowacje i partnerstwo są podstawą naszego rozwoju.

Innowacje podstawą
naszej strategii

 

Innowacyjność, fundament naszej strategii rozwoju, jest jednym z celów misji Grupy Essilor – dotyczy ona wszystkiego, od naszych produktów i usług, przez modele biznesowe, aż do zarządzania. Stanowi istotny czynnik różnicujący i charakteryzują unikalny sposób, w jaki działamy i realizujemy naszą misję.

Więcej

INNOWACYJNE PRODUKTY
DLA KAŻDEGO

 

Spełnianie różnorodnych potrzeb wzrokowych to prawdziwe wyzwanie. Staramy się wyprzedzać główne zmiany w społeczeństwie, jak na przykład starzenie się populacji czy nowe zachowania związane z cyfryzacją. Pośród naszych innowacji są m.in. soczewki Eyezen™, wprowadzone na rynek w 2015 roku, zaprojektowane do życia wśród ekranów. Dzisiaj 3 na 4 ludzi cierpi na zmęczenie wzroku związane z codziennym stosowaniem smartfonów, tabletów czy komputerów.

Więcej